Soutěž „Propagujeme sociální služby“

Během listopadu 2009 se žáci naší školy úspěšně zúčastnili soutěže „Propagujeme sociální služby“. Se svým soutěžním videoklipem Dítě nějak brzy… , v kategorii C - Video, získali první místo. Slavnostní vyhlášení vítězů proběhlo ve čtvrtek 26.11.2009 v 15:00 v sále Úřadu práce. Žáci byli odměněni slevovou poukázkou 15% na nákup outdoorového vybavení, sportovní ledvinkou firmy Ferrino a pro školu získali finanční částku 15000 Kč. V rámci slavnostního podvečera byl pro zúčastněné žáky připraven raut.

Úkolem pro soutěžící bylo vytvoření reklamního sdělení, které se mělo zaměřit na zvýšení povědomí veřejnosti o sociálních službách; zvýšení podvědomí veřejnosti o potřebách obyvatel v sociální oblasti; podporu zapojení veřejnosti do tvorby krajského (popř. obecního) plánu rozvoje sociálních služeb.

Soutěžní tým tvořili žáci ze třídy 2.H: Patrik Bohuněk, Kristýna Szeredová, Nela Skokanová, Šárka Kubínová, Michaela Machová. Radou se podíleli Jakub Suchánek 4.E, Hanka Kujalová (DM). Za úspěšnou reprezentaci školy děkujeme.